Beschrijving
Het BOSS Candor Prime HB1514307 horloge heeft een zilverkleurige stalen kast van 41 mm en een stalen schakelband van 10 mm breed. De ronde kast heeft een zwarte wijzerplaat met zilverkleurige streepjes als uurmarkering en zilverkleurige wijzers. Het horloge beschikt over drie subdials en een datumvenster op 4 uur, en heeft een vouwsluiting voor eenvoudig gebruik.
Het quartz uurwerk is afgeschermd met mineraalglas en biedt een waterdichtheid tot 5 bar. Het horloge combineert stijl met praktische functies.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
BOSS Candor Prime HB1514307 herenhorloge zilverkleurig met zwarte wijzerplaat - Ø 41 mm
Specificaties
| Artikelnummer | HB1514307 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Boss |
| Collectie | Candor |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Beschrijving
Het BOSS Candor Prime HB1514307 horloge heeft een zilverkleurige stalen kast van 41 mm en een stalen schakelband van 10 mm breed. De ronde kast heeft een zwarte wijzerplaat met zilverkleurige streepjes als uurmarkering en zilverkleurige wijzers. Het horloge beschikt over drie subdials en een datumvenster op 4 uur, en heeft een vouwsluiting voor eenvoudig gebruik.
Het quartz uurwerk is afgeschermd met mineraalglas en biedt een waterdichtheid tot 5 bar. Het horloge combineert stijl met praktische functies.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product