U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Candor HB1514221 Herenhorloge met stalen band en goudkleurige accenten - Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr32b |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig, Zilverkleurig, Bicolor |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het BOSS Candor HB1514221 horloge is een robuust en stijlvol herenhorloge. De zilverkleurige kast heeft een diameter van 41 mm en is gemaakt van stevig staal, gevuld met mineraalglas. Dit horloge is uitgerust met een chronograaf- en datumweergave.
Het horloge heeft een schakelband van staal met een zilverkleur, die vastzit aan een ronde kast. De wijzerplaat heeft een glanzende zilverkleur met goudkleurige uurmarkeringen en wijzers. Ook is er een tachymeterschaal aanwezig aan de rand van de wijzerplaat, samen met het glanzende BOSS-logo.
Bijzonderheden van het horloge:
- Kastmateriaal: Staal, Zilverkleurig
- Kastdiameter: 41 mm
- Kastdikte: 10.5 mm
- Waterdichtheid: 5 ATM
- Functies: Chronograaf/Stopwatch, Datumweergave
- Bandmateriaal: Staal, Schakelpatroon
- Bandbreedte: 21 mm
- Garantie: 2 jaar op productiefouten
- Schrijf de eerste review over dit product