U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Candor HB1514186 Herenhorloge van zilverkleurig staal met witte wijzerplaat Ø 41 mm
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Collectie | Candor |
| Type horloge | Skeleton horloge, Automatisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 8215 |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Details
Het BOSS Candor HB1514186 horloge is ontworpen voor mannen die kiezen voor een modern en functioneel design. Het horloge heeft een automatische werking met analoge wijzers. Voorzien van een zilverkleurig stalen kast met een diameter van 41 mm en een dikte van 11.5 mm, biedt dit horloge degelijke kwaliteit en stijl voor dagelijks gebruik.
Dit model heeft een zilverkleurige en witte wijzerplaat met horizontale strepen en uurmarkeringen als streepjes. Het BOSS-logo is duidelijk op de wijzerplaat te zien. De band is gemaakt van staal, ontworpen met een zilverkleurig schakelpatroon, en meet 20 mm in breedte. Aanvullende kenmerken zijn een zichtbare skeleton achterkant en een datumweergave bij 3 uur.
De kast van het horloge is van mineraalglas en helpt de waterdichtheid tot 5 bar te verzekeren, wat geschikt is voor douchen en baden. Dit product komt met een garantie van twee jaar op productiefouten. Specificaties van dit model:
- Zilverkleurige schakelband
- Ronde kastvorm
- Zilverkleurige en witte wijzerplaat
- Datumweergave
- Mineraalglas
- Schrijf de eerste review over dit product