U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boss Atea HB1502713 dameshorloge - Zilverkleurig met goudkleurige details - Staal - Ø 38 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8.9 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Serie | Atea |
Details
Begin je dag in stijl met het Boss Atea HB1502713 dameshorloge. Dit luxueuze en sportieve horloge is de perfecte keuze voor de moderne, elegante vrouw. De zilverkleurige stalen horlogekast, gekartelde goudkleurige bezel en zilverwitte sunray wijzerplaat met kristal als uursaanduiding geven dit horloge een opvallende uitstraling. De mat glimmende bi-color schakelband met vouwsluiting voegt nog meer klasse toe aan dit prachtige uurwerk.
Hugo Boss staat bekend om zijn focus op kwaliteit en precisie, eigenschappen die ook terug te vinden zijn in dit horloge . Het maakt deel uit van onze Boss-collectie die bestaat uit geavanceerde moderne horloges ontworpen om een onberispelijke look te creëren. Of je nu een uurwerk zoekt voor zakelijke bijeenkomsten, casual dagen of sportieve evenementen, de Boss Atea HB1502713 is altijd een goede keuze.
Met de Boss Atea HB1502713 ben je niet alleen punctueel maar doe je dat ook in stijl. De details van dit horloge zoals de dag-, datum- en 24-uursaanduiding met fijne wijzers en lumibrite uur- en minutenwijzer maken het tot een uniek item in elke collectie. Met zijn 38 mm doorsnee kast beschermd door mineraalglas en waterdichtheid tot 3ATM is het geschikt voor dagelijks gebruik.
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Achteraf betalen mogelijk
- Schrijf de eerste review over dit product