U heeft geen producten in uw winkelwagen.
BOSS Alley HB1502829 Goudkleurig stalen dameshorloge met zilverkleurige wijzerplaat - Ø 36 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boss |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 17 mm |
| Band aanzetmaat | 17 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 9.7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | jp25 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Details
Het BOSS Alley HB1502829 horloge heeft een bicolor ontwerp, en combineert een goudkleurige band en kast met een zilverkleurige wijzerplaat. Dit horloge heeft een kastdiameter van 36 mm en een kastdikte van 9,7 mm.
De band heeft een patroon van bredere schakels en is gemaakt van staal met een gold plated afwerking. Op de wijzerplaat zijn kleine transparante zirkonia's geplaatst, met goudkleurige omranding bij elke positie.
Het uurwerk van dit horloge is quartz, met een analoge tijdsaanduiding en goudkleurige wijzers. Het horloge is waterdicht tot 5 bar. Dit betekent dat u ermee kunt douchen of baden.
Voor het sluiten van het horloge gebruikt u een vouwsluiting, wat zorgt voor eenvoud en zekerheid bij het dragen. Het horloge valt op door de glanzende afwerking van de kast en band, en het BOSS-logo op de wijzerplaat.
Met een elegante stijl en luxe uitstraling door de goudkleurige elementen, is dit horloge geschikt voor diverse gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product