U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3737-01 Zilverkleurig herenhorloge met een helderblauwe wijzerplaat
Specificaties
| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vr42b |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Details
Het Boccia Titanium 3737-01 horloge is voorzien van een ronde kast met een diameter van 40 mm, gemaakt van titanium. De lichtblauwe wijzerplaat is uitgerust met zilverkleurige streepjes en cijfers als uurmarkeringen, aangevuld met zilverkleurige, slanke wijzers. Dit model is voorzien van solar technologie voor zowel een chronograaf als datumaanduiding. De zilverkleurige titanium schakelband heeft een vouwsluiting en een bandbreedte van 20 mm. Met een waterdichtheid tot 5 bar, is het horloge geschikt voor douchen en baden.
Het horloge bestaat uit lichtgewicht en huidvriendelijk titanium, en is daarmee ideaal voor dagelijks gebruik. Het mineraalglas beschermt tegen krassen en beschadigingen. Dit horloge combineert een sportieve en moderne uitstraling met nuttige functies. Het ontwerp en de materialen van dit horloge zorgen ervoor dat het jarenlang meegaat. Daarnaast wordt het geleverd met twee jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product