U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3363-04 Bicolor dameshorloge met schakels en witte parelmoer wijzerplaat
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Solar horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Bicolor (Titanium & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated, Bicolor (Titanium & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig, Bicolor |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | seiko vs42a |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Parelmoer |
| Materiaal | Bicolor (Titanium & Gold plated), Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 30 mm |
Details
Het Boccia Titanium 3363-04 horloge combineert een klassieke uitstraling met praktische eigenschappen. Dit dameshorloge heeft een witte parelmoer wijzerplaat met goudkleurige streepjes als uurmarkeringen. Het solar uurwerk zorgt ervoor dat het horloge wordt aangedreven door zonlicht, absorbeert door de wijzerplaat, wat bijdraagt aan een betrouwbare werking.
De horlogekast is rond met een diameter van 30 mm en een dikte van 8 mm, gemaakt van titanium met een goudkleurige bezel. De titanium schakelband, die een zilverkleurige en goudkleurige afwerking heeft, is voorzien van een comfortabele vouwsluiting. Het horloge is voorzien van mineraalglas.
Dit model is waterbestendig tot 5 bar, wat het geschikt maakt voor douchen en baden. Het Boccia Titanium 3363-04 horloge past bij zowel sportieve als chique outfits, door het elegante ontwerp en de slanke goudkleurige wijzers.
- Schrijf de eerste review over dit product