U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3311-04 zwart horloge voor dames van keramiek met gold plated details - Ø 32 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Keramiek, Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zwart, Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6.8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 1l22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Keramiek |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Details
Dit Boccia Titanium 3311-04 horloge siert uw pols met een combinatie van gold plated en zwarte accenten. Het analoge horloge heeft een stijlvolle uitstraling dankzij de zwarte wijzerplaat en de vergulde, ronde titanium kast met een diameter van 32 mm.
Dit horloge is vervaardigd met een aandacht voor detail en bevat schakels van zwart keramiek en titanium. Het saffierglas biedt bescherming aan de wijzerplaat. Dankzij de waterdichtheid tot 5 bar kan het horloge gebruikt worden tijdens douchen en baden.
Kenmerken van dit Boccia Titanium-horloge zijn onder andere:
- Glanzende afwerking
- Zwarte wijzerplaat
- Ronde gold plated kast
- Zwarte keramieken schakels met verguld titanium
- Schrijf de eerste review over dit product