U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3273-13 Goudkleurig dameshorloge met bruine leren band
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 6 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 1l22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Gold plated, Titanium, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Details
Dit Boccia Titanium 3273-13 horloge is gemaakt voor dames die iets verfijnds zoeken. Met een goudkleurige titanium kast van 36 mm heeft het een klassiek ontwerp. De donkerbruine wijzerplaat is eenvoudig, met slanke goudkleurige wijzers en streepjes als uurmarkering.
Het horloge heeft een beschermend laagje mineraalglas. De bruine leren band maakt het comfortabel om te dragen en zit stevig met een gespsluiting. Voor de dagelijkse activiteiten zoals handen wassen, is het horloge bestand tegen water tot 3 bar.
Het gebruik van titanium maakt het lichtgewicht en vriendelijk voor de huid, ideaal voor mensen met een gevoelige huid. Het zorgt ervoor dat het horloge bijna niet op de pols te voelen is en dat het niet snel slijt.
Met Boccia Titanium gaat u voor duurzaamheid. Het horloge heeft een simpele uitstraling met minimale afwerking, past overal en wordt geleverd met 2 jaar garantie op productiefouten.
- Schrijf de eerste review over dit product