U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3273-08 Dameshorloge - Roségoudkleurige titanium kast met grijze wijzerplaat en stalen band - Ø 36 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Grijs |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6.5 mm |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | MIYOTA 1L22 |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Titanium |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
| Zwitsers uurwerk | Nee |
Details
Op zoek naar een stijlvol en chique horloge? Dan is de Boccia Titanium 3273-08 precies wat je zoekt! Dit dameshorloge van Boccia Titanium heeft een nette uitstraling die perfect past bij elke outfit. De roségoudkleurige titanium horlogekast zorgt voor een stijlvolle look en de grijze wijzerplaat maakt het horloge chique. Het horloge heeft een ronde kast met een diameter van 36mm, een mineraalglas en is 3ATM. Combineer dit prachtige exemplaar met de andere sieraden van Boccia Titanium voor een complete look. Aan de titanium kast zit een grijze leren band.
Boccia Titanium is het titanium merk van Nederland, dat zijn oorsprong in Duitsland vindt en is opgericht in het jaar 1992. Ontwikkeld door internationale ontwerpers. Alle titanium componenten van de BOCCIA TITANIUM collectie zijn gemaakt van 99,7% puur titanium het bijzondere materiaal. Het is licht in gewicht, neemt de temperatuur van de huid aan en is zeer huidvriendelijk. Bovendien is het corrosie- en temperatuurbestendig. De Boccia Titanium 3273-08 is niet alleen een stijlvol accessoire, maar ook een betrouwbaar en duurzaam horloge.
- Schrijf de eerste review over dit product