U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Boccia Titanium 3158-05 Goudkleurig titanium dameshorloge met witte parelmoer wijzerplaat
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Titanium, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | miyota 1n12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit, Parelmoer |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Details
Het Boccia Titanium 3158-05 horloge biedt een elegante uitstraling met zijn ronde, goudkleurige titanium kast van 29 mm. Het horloge is voorzien van een gladde bezel en een witte wijzerplaat met zwarte cijfers. Datumaanduiding boven de 6 voegt praktische waarde toe. De constructie van titanium garandeert een licht en comfortabel draaggevoel, samen met een duurzame kwaliteit.
Kenmerken van het horloge zijn:
- Krasbestendig saffierglas
- Waterdichtheid tot 5 ATM, geschikt voor douchen en baden
- Titanium schakelband met een vouwsluiting
- Quartz uurwerk met analoge tijdsweergave
- Parelmoer wijzerplaat met datumfunctie
Dankzij de combinatie van klassieke en functionele elementen past dit horloge bij een verscheidenheid aan gelegenheden.
- Schrijf de eerste review over dit product