U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush Lab Diamonds LG7030Y 14k gouden oorstekers met 3 lab grown diamanten 0.52 crt - Hoogte 9 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 3.6 mm |
| Diamant Clarity | VS |
| Breedte (mm) | 3.6 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
Details
Deze Blush Lab Diamonds LG7030Y oorstekers zijn gemaakt van 14-karaat goud, waardoor ze een warme uitstraling hebben. De oorstekers zijn voorzien van drie briljant geslepen lab grown diamanten per paar, oplopend in grootte, met karaatgewichten van 2 x 0.14 crt, 2 x 0.07 crt en 2 x 0.05 crt.
Met een breedte van 3,6 mm en een hoogte van 9 mm zijn deze oorstekers duidelijk zichtbaar aan het oor. De transparante diamanten met VS-zuiverheid zorgen voor een heldere en sprekende uitstraling.
De glanzende afwerking in combinatie met de stekersluiting zorgt voor een prettige en betrouwbare pasvorm gedurende de dag.
- Schrijf de eerste review over dit product