U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush Lab Diamonds LG2003Y gouden armband met lab grown diamant 0.55 crt 1.7 mm breed - Lengte 17-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Diamanten armband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Collectie | Lab Diamonds |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Clarity | VS |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Lengte (cm) | 17 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 5.7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Blush Lab Diamonds LG2003Y armband is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een totaal diamantgewicht van 0.55 crt. De gebruikte diamanten zijn lab grown, mooi en innovatief.
Deze armband heeft een minimalistische uitstraling door de fijne ankerschakels. De verstelbare lengte van 17 en18.5 cm maakt de armband geschikt voor verschillende polsgroottes. De ronde hangers hebben een diameter van 5.7 mm en door de karabijnsluiting sluit de armband makkelijk en stevig.
- Schrijf de eerste review over dit product