U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 9023YPW 14-karaat gouden oorbedels met ronde witte Swarovski parel 8 mm breed - Hoogte 14 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 8 mm |
| Parelsoort | Imitatieparel |
| Parelgrootte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Blush 9023YPW oorbedels combineren 14-karaat goud met witte Swarovski parels. Deze oorbedels zijn ontworpen met oog voor detail, resulterend in een product dat een stijlvolle aanvulling vormt op elke sieradencollectie.
Elk van de oorbedels is uitgerust met een ronde imitatieparel van 8 mm in diameter. De witte kleur van de parels biedt een mooi contrast met de gouden afwerking, wat hen een klassieke uitstraling verleent.
Let op: oorbedels worden zonder oorringen geleverd.
- Schrijf de eerste review over dit product