Beschrijving
De Blush 810TIGO oorbedels zijn ontworpen met een bruine tijgeroog steen. Deze oorbedels hebben een kenmerkende ovale steen in een warme bruine kleur. De steen meet 20 mm in hoogte en 12 mm in breedte, wat bijdraagt aan een stijlvolle verschijning.
De oorbedels hebben een glanzende afwerking en zijn facet geslepen. Voor bevestiging aan oorringen is er een ronde uitsparing aanwezig, wat zorgt voor praktisch gebruik.
Let op: deze oorbedels worden zonder oorringen geleverd, waardoor er ruimte is voor persoonlijke stijl en creativiteit bij het combineren met verschillende oorringen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Blush 810TIGO bruine oorbedels met ovale tijgeroog steen 12 mm breed - Hoogte 20 mm
Specificaties
| Artikelnummer | 810TIGO |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Tijgeroog |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Bruin |
| Steen maat | 12 mm x 20 mm |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Vorm | Ovaal |
Beschrijving
De Blush 810TIGO oorbedels zijn ontworpen met een bruine tijgeroog steen. Deze oorbedels hebben een kenmerkende ovale steen in een warme bruine kleur. De steen meet 20 mm in hoogte en 12 mm in breedte, wat bijdraagt aan een stijlvolle verschijning.
De oorbedels hebben een glanzende afwerking en zijn facet geslepen. Voor bevestiging aan oorringen is er een ronde uitsparing aanwezig, wat zorgt voor praktisch gebruik.
Let op: deze oorbedels worden zonder oorringen geleverd, waardoor er ruimte is voor persoonlijke stijl en creativiteit bij het combineren met verschillende oorringen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product