U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2264YRR gouden armband met rode resin stenen 0.8 mm breed - Lengte 16.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Rood |
| Steen maat | 0.8 mm |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
Details
De Blush 2264YRR armband heeft een glanzende afwerking die de rode stenen (gemaakt van hars) mooi accentueert. De minimalistische ankerschakels zijn gemaakt van 14-karaat goud.
De armband is ontworpen met ankerschakels en voorzien van een karabijnsluiting. Dankzij de verstelbare lengte van 16.5 cm en 18.5 cm, biedt deze armband een maat voor vrijwel elke vrouw.
De stenen hebben een breedte van circa 0.8 mm.
- Schrijf de eerste review over dit product