Beschrijving
De Blush 2237WZI armband is vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat witgoud. Met een glanzende afwerking straalt deze armband in elk licht.
Kenmerkend voor deze armband zijn de meerdere briljant geslepen zirkonia’s. Deze kleine transparante steentjes zijn vakkundig in ronde zettingen geplaatst, wat zorgt voor een mooie schittering en een luxe uitstraling. De anker schakels geven de armband een soepel ontwerp. De armband heeft een lengte van 18 cm en een breedte van slechts 1 mm.
Voorzien van een stevige karabijnsluiting, biedt de armband veiligheid en gemak bij het dragen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Blush 2237WZI witgouden armband met ronde zirkonia's 1 mm breed - Lengte 18 cm
Specificaties
| Artikelnummer | 2237WZI |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3.4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
De Blush 2237WZI armband is vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat witgoud. Met een glanzende afwerking straalt deze armband in elk licht.
Kenmerkend voor deze armband zijn de meerdere briljant geslepen zirkonia’s. Deze kleine transparante steentjes zijn vakkundig in ronde zettingen geplaatst, wat zorgt voor een mooie schittering en een luxe uitstraling. De anker schakels geven de armband een soepel ontwerp. De armband heeft een lengte van 18 cm en een breedte van slechts 1 mm.
Voorzien van een stevige karabijnsluiting, biedt de armband veiligheid en gemak bij het dragen.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product