U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2226YRM gouden armband met ovale witte resin stenen 0.7 mm breed - Lengte 16.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 0.7 mm |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
Details
De Blush 2226YRM armband heeft een minimalistische uitstraling met fijne details. De armband is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een mooie glans die wordt versterkt door de witte stenen (hars).
Deze delicate stenen zijn geplaatst tussen de schakels van deze gouden armband, wat een mooi contrast creëert. Het ontwerp is voorzien van ankerschakels.
De armband is verder voorzien van een karabijnsluiting. Hij is verstelbaar in twee lengtes, 16.5 cm en 18.5 cm, waardoor hij veelzijdig is qua pasvorm.
De smalle breedte van 0.7 mm benadrukt het minimalistische design.
- Schrijf de eerste review over dit product