U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2226YRB gouden armband met blauwe resin stenen 0.7 mm breed - Lengte 16.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen kleur | Blauw |
| Steen maat | 0.7 mm |
| Breedte (mm) | 0.7 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 2 maten) |
Details
De Blush 2226YRB armband onderscheidt zich door de helderblauwe stenen (gemaakt van hars) die zorgvuldig tussen de gouden ankerschakels zijn geplaatst en een speels en en helder kleuraccent toevoegen.
Met een verstelbare lengte biedt de armband twee draagopties: 16.5 cm en 18.5 cm. De smalle breedte van 0.7 mm zorgt voor een minimalistische ontwerp. Een stevige karabijnsluiting goed blijft zitten.
- Schrijf de eerste review over dit product