U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2167WZI witgouden armband met ronde zirkonia 1 mm breed - Lengte 17.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 17.5 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 4.8 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Blush 2167WZI armband heeft een minimalistisch ontwerp. Deze armband is vervaardigd uit 14-karaat witgoud met een prachtige glans. De fijne ankerschakel zorgt voor een minimalistische uitstraling, terwijl het geheel wordt bekroond door een centraal geplaatst briljant geslepen zirkonia hanger met een diameter van 4.8 mm, dat een stralend middelpunt vormt.
De sierlijke vorm van de ronde zirkonia springt in het oog en geeft de armband een extra dimensie. Het transparante kleur past mooi bij elke stijl. Met een lengte van 17.5 cm en een schakelbreedte van slechts 1 mm, ligt de armband fijn om de pols.
De stevige karabijnsluiting zorgt dat de armband goed op zijn plaats blijft zitten.
- Schrijf de eerste review over dit product