U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2166YZI gouden armband met zirkonia en ankerschakel 1 mm breed
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 17.5 cm |
Details
De Blush 2166YZI armband is een minimalistisch sieraad vervaardigd uit 14-karaat goud. Het ontwerp heeft anker schakels die glanzen dankzij de hoogwaardige afwerking. In het midden van de armband zit een transparante en briljant geslepen zirkonia van 4 mm, die het geheel een schitterende glans geeft.
De transparante zirkonia komt prachtig tot zijn recht tegen de warme gouden achtergrond. De schakel heeft een breedte van 1 mm en wordt veilig gesloten met een praktische karabijnsluiting, waardoor hij eenvoudig om te doen is en stevig om de pols blijft zitten.
- Schrijf de eerste review over dit product