U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Blush 2156BZI gouden schakelarmband met hangende zirkonia steen 2.4 mm breed - Lengte 18 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s), Schakelarmband |
| Type Schakel | Cardano |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Blush |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Breedte (mm) | 2.4 mm |
| Lengte (cm) | 18 cm |
Details
De Blush 2156BZI armband heeft een schitterend ontwerp van gouden cardano schakels. Met een lengte van 18 cm en een breedte van 2,4 mm, is deze schakelarmband duidelijk aanwezig. In het midden van de armband hangt een briljant geslepen zirkonia van 4 mm, met een transparante kleur die prachtig contrasteert met de warmte van het goud. Voorzien van een handige karabijnsluiting, is deze armband makkelijk om te doen en blijft hij goed vastzitten.
- Schrijf de eerste review over dit product