Aurore Ruby RA15580100 gouden ring met 5 briljant geslepen labgrown diamanten 1.00 crt
Artikelnummer: RA15580100
Snel overzicht
Prachtige Aurore Ruby RA15580100 ring met 18-karaat goud en 1.00 crt labgrown diamanten. ✔️ Briljant geslepen ✔️ 2.3 mm breed ✔️ 15.50 mm t/m 18.75 mm
Bezorging:Gratis verzending
Prijs: 2.050,00
Prijs: 2.050,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames
Garantie 2 jaar garantie op productiefouten
Merk Aurore Jewelry
Materiaal Goud
Gehalte 18-karaat
Afwerking Glanzend
Steen Diamant
Steen oorsprong Lab grown
Steen kleur Transparant
Steen maat 5.6 mm
Diamant Kleurgraad G
Diamant Clarity SI1
Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) 4.4 gr
Breedte (mm) 2.3 mm
Details
De Aurore Ruby RA15580100 gouden ring is ontworpen voor de vrouw die houdt van klassieke en moderne sieraden. De ring is gemaakt van 18 karaat gerecycled goud en bevat vijf briljant geslepen lab grown diamanten (1.00 crt), waarbij de centrale steen iets groter is dan de anderen. Met een centrale steen van 5,6 mm breed en een ringband van 2,3 mm breed, biedt deze ring een mooie symmetrie en evenwicht.
Deze ring is verkrijgbaar in maat 49 (15.50 mm) t/m maat 59 (18.75 mm).