U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Aurore Olivia OA15020030 18-karaat gouden oorringen met labgrown diamanten 0.30 crt
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Merk | Aurore Jewelry |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3 |
| Breedte (mm) | 1.4 mm |
| Diameter (mm) | 12.5 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 3.8 mm |
Details
De Aurore OA15020030 oorringen zijn gemaakt van 18-karaat gerecycled goud en hebben een warme goudkleur. De oorringen zijn voorzien van transparante, briljant geslepen labgrown diamanten die sierlijk hangen in een vierpootszetting.
Met een ronde vorm en hangende stenen, bieden de oorringen een simpele, doch elegante uitstraling. De glanzende afwerking versterkt de klassieke stijl, en de stenen hangen losjes onder de oorringen, wat een subtiel bewegend effect geeft.
Deze oorringen hebben een doorsnede van 12,5 mm en een diametergrootte van 3,8 mm voor de hangende stenen. De klapsluiting zorgt voor gemakkelijk en veilig dragen.
- Schrijf de eerste review over dit product