U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Aurore Emma CA25100075 witgouden collier met briljant lab grown diamant 0.75 crt - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Aurore Jewelry |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 18-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.6 |
| Breedte (mm) | 8.9 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8.9 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 8.9 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
De Aurore Emma CA25100075 witgouden tennisketting is voorzien van een briljant geslepen lab grown diamant van 0,75 crt. en maakt gebruik van 18-karaat gerecycled witgoud. De hanger heeft een ronde vorm met een diameter van 8,9 mm en is centraal geplaatst, omgeven door kleinere diamanten in een pavézetting. Deze hanger is bevestigd aan een ketting met anker schakels. Deze ketting biedt een verstelbare lengte van 42 tot 45 cm, om aanpasbaarheid te bieden naar persoonlijke voorkeur.
De ketting heeft een volledig glanzende afwerking die de diamanten extra laat schitteren. Hieronder vindt u de belangrijkste kenmerken:
- 18-karaat witgouden ankercollier
- Lab grown briljante diamant, 0,75 crt
- Verstelbare lengte van 42 tot 45 cm
- Ronde hanger met pavézetting
- Schrijf de eerste review over dit product