Aurore Bella RA15510140 verlovingsring van 18-karaat goud hartvormige lab grown diamant 1.40 crt
Artikelnummer: RA15510140
Snel overzicht
De Aurore Bella RA15510140 verlovingsring heeft een hartjesdesign met labgrown diamanten 1.40 crt. ✔️ 18-karaat goud ✔️ Glanzende afwerking ✔️ 15.50 mm t/m 18.75 mm
Prijs: 2.350,00
Prijs: 2.350,00
(Op voorraad)
Specificaties
Doelgroep Dames
Merk Aurore Jewelry
Materiaal Goud
Gehalte 18-karaat
Afwerking Glanzend
Steen Diamant
Steen oorsprong Lab grown
Steen kleur Transparant
Diamant Kleurgraad G
Diamant Clarity SI1
Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) 3.6
Breedte (mm) 5 mm
Vorm Hartje
Details
De ring heeft een reeks van hartvormige diamanten die harmonieus op een rij staan. De hartvormige stenen zijn elk 5 mm breed. De ringband is 2,4 mm breed, wat bijdraagt aan het draagcomfort.
Deze verlovingsring is geschikt voor dames en biedt met zijn elegante vormgeving een liefdevolle uitstraling. De maat is beschikbaar in 15.50 mm t/m 18.75 mm.