Beschrijving
Deze adelaar hanger is gemaakt van 925 Sterling zilver. Een stoer sieraad voor elke leeftijdscategorie. Mooi als cadeau voor bijvoorbeeld een vriend of vriendin, maar ook voor uzelf.
Ter indicatie: deze hanger is circa 20 mm hoog, en circa 14 mm breed. De afmetingen kunnen natuurlijk altijd iets afwijken.
De levertijd bedraagt circa 5 werkdagen, sinds we uw bestelling speciaal voor u maken. Deze hanger is ook verkrijgbaar in het goud.
"Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Adelaar hanger van zilver
Specificaties
| Artikelnummer | ZM000036 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames, Heren, Kinderen |
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Breedte (mm) | 20 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Overige dieren |
| Doelgroep kinderen | Jongens, Meisjes |
Beschrijving
Deze adelaar hanger is gemaakt van 925 Sterling zilver. Een stoer sieraad voor elke leeftijdscategorie. Mooi als cadeau voor bijvoorbeeld een vriend of vriendin, maar ook voor uzelf.
Ter indicatie: deze hanger is circa 20 mm hoog, en circa 14 mm breed. De afmetingen kunnen natuurlijk altijd iets afwijken.
De levertijd bedraagt circa 5 werkdagen, sinds we uw bestelling speciaal voor u maken. Deze hanger is ook verkrijgbaar in het goud.
"Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Gerelateerde producten
-
Shapes & Lines Adelaar hanger van goud
Prijs: 194,00