U heeft geen producten in uw winkelwagen.
925 zilveren oorstekers met zirkonia bloem en parel 13.5 mm breed - Hoogte 12 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.3 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 12 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
Details
Deze zilveren oorknopjes zijn ontworpen met een bloem motief en bevatten zirkonia's. De oorknopjes hebben een parel in het midden, wat een unieke uitstraling geeft.
Gemaakt van 925 zilver. De stekersluiting zorgt voor gemak en zekerheid tijdens het dragen. De toevoeging van een zoetwaterparel geeft deze oorbellen net dat beetje extra.
Met een afmeting van 12x13,5 mm zijn deze parel oorbellen geschikt voor dagelijks gebruik en vallen ze toch voldoende op voor speciale gelegenheden. Ze zijn ideaal als cadeau of als toevoeging aan een sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product