U heeft geen producten in uw winkelwagen.
925 zilveren oorhangers met ronde zirkonia stenen 19 mm breed - Hoogte 62 mm
Specificaties
| Brochurenummer | W092 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 8.1 |
| Breedte (mm) | 19 mm |
| Hoogte (mm) | 62 mm |
Details
Deze zilveren oorhangers, ontworpen voor dames, hebben een ronde bovenkant met lange hangende stroken. Ze zijn voorzien van transparante zirkonia-stenen, briljant geslepen , die een sprankelende uitstraling bieden.
De oorbellen zijn afgewerkt met een glanzende gerhodineerde toplaag die de uitstraling versterkt. De poussettes/stekersluiting zorgt ervoor dat ze goed blijven zitten.
- Afmetingen: Hoogte 62 mm, Breedte 19 mm
- Type sluiting: Poussettes/Stekersluiting
- Materiaal: Zilver (925), Gerhodineerd
- Steen: Zirkonia, Briljant geslepen
- Kleur: Transparant
- Schrijf de eerste review over dit product