U heeft geen producten in uw winkelwagen.
925 zilveren oor piercing flatback rechthoekige transparante zirkonia 2.5 mm breed - Hoogte 3.5 mm - Per stuk
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Schroefsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 3 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.16 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Hoogte (mm) | 3.5 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Details
Deze oor piercing heeft een glanzende afwerking dankzij het gerhodineerde zilver. De zirkonia, in een baguette slijpvorm, biedt een subtiele sprankeling die de rechthoekige vorm (3.5 x 2.5 mm) benadrukt. De transparante steen met een maat van 3 mm voegt een verfijnde uitstraling toe.
Uitgerust met een schroefsluiting, meet de piercing 6.5 mm in buislengte en 1 mm in buisdikte voor een comfortabele pasvorm. Verkoop is per stuk.
- Schrijf de eerste review over dit product