Beschrijving
Deze zilveren ketting met hanger is ontworpen voor dames, heeft een lengte van 41 cm en kan met 4 cm verlengd worden. De breedte bedraagt 2 mm. De hanger zelf meet 70 mm in hoogte en 40 mm in breedte. Dit juweel is gemaakt van 925 zilver en heeft een glanzende afwerking. De ketting wordt gesloten met een karabijnsluiting.
Het ontwerp van de hanger bestaat uit twee cirkels, waarvan de onderste een licht golvende vorm heeft, wat het een dynamische uitstraling geeft. De glanzende zilveren maakt dat het sieraad overal bij past. Het is passend bij verschillende outfits.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
925 zilveren ketting met 2 open gedraaide cirkels 2 mm breed - Lengte 41-45 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258371 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 7 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 70 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 40 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze zilveren ketting met hanger is ontworpen voor dames, heeft een lengte van 41 cm en kan met 4 cm verlengd worden. De breedte bedraagt 2 mm. De hanger zelf meet 70 mm in hoogte en 40 mm in breedte. Dit juweel is gemaakt van 925 zilver en heeft een glanzende afwerking. De ketting wordt gesloten met een karabijnsluiting.
Het ontwerp van de hanger bestaat uit twee cirkels, waarvan de onderste een licht golvende vorm heeft, wat het een dynamische uitstraling geeft. De glanzende zilveren maakt dat het sieraad overal bij past. Het is passend bij verschillende outfits.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product