Beschrijving
Deze witgouden armband is speciaal ontworpen voor vrouwen die houden van klassieke en tijdloze sieraden. Het stuk heeft een schakelarmband ontwerp dat beschikbaar is in lengtes van 16,5, 17,5 en 18,5 cm, geschikt voor verschillende polsmaten.
De armband heeft smalle en glad afgewerkte schakels, met een centrale zirkonia geplaatst in een klauwzetting. De steen heeft een transparante kleur en een briljante slijpvorm van 4mm.
Deze witgouden armband is geschikt om te combineren met andere sieraden. De veerringsluiting zorgt ervoor dat de armband stevig en comfortabel om de pols blijft zitten.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
14-karaat witgouden armband met zirkonia anker schakel 0.8 mm breed - Lengte 16.5-17.5-18.5 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258629 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Witgoud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.65 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
Beschrijving
Deze witgouden armband is speciaal ontworpen voor vrouwen die houden van klassieke en tijdloze sieraden. Het stuk heeft een schakelarmband ontwerp dat beschikbaar is in lengtes van 16,5, 17,5 en 18,5 cm, geschikt voor verschillende polsmaten.
De armband heeft smalle en glad afgewerkte schakels, met een centrale zirkonia geplaatst in een klauwzetting. De steen heeft een transparante kleur en een briljante slijpvorm van 4mm.
Deze witgouden armband is geschikt om te combineren met andere sieraden. De veerringsluiting zorgt ervoor dat de armband stevig en comfortabel om de pols blijft zitten.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product