U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden schakelketting met parelmoer en matte cirkels - Lengte 45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Mat |
| Steen | Parelmoer |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 6.6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.4 gr |
| Lengte (cm) | 45 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6.6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze ketting met parelmoer is vervaardigd uit goud en heeft een lengte van 45 cm. De ketting bestaat uit fijne, schakels en is voorzien van een reeks goudkleurige rondjes, afgewisseld met ronde witte parelmoer stenen die elk een breedte van ongeveer 6,6 mm hebben.
De goudkleurige schakels combineren met de glans van de parelmoer stenen voor een opvallende uitstraling. De glanzende afwerking draagt bij aan de opvallende look van de ketting. Deze ketting is een aanvulling op een veelzijdige collectie sieraden.
De ketting heeft een praktische karabijnsluiting, wat zorgt voor een stevige en veilige bevestiging om de hals. Dit sierlijk vormgegeven sieraad maakt deel uit van een set met verschillende kettingen.
- Schrijf de eerste review over dit product