Beschrijving
Deze schakelarmband is gemaakt van 14-karaats goud en is ontworpen voor speciale gelegenheden. De armband heeft symbolische hangers in de vorm van een hart en een infinity-symbool. Het ontwerp is eenvoudig en de armband heeft een glanzende afwerking.
De armband bestaat uit een ankerketting met een breedte van 1 mm. Er is een veerringsluiting aanwezig voor eenvoudig om- en afdoen. De draaglengte is 16-19 cm en de armband is verstelbaar, zodat deze geschikt is voor de meeste polsen. Dit gouden sieraad is een waardevolle aanvulling op elke sieradencollectie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
14-karaat gouden schakelarmband met hart- en infinityvorm 1 mm breed - Lengte 16-19 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258595 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.81 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm t/m 19 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14 mm |
| Vorm | Hartje, Infinity |
Beschrijving
Deze schakelarmband is gemaakt van 14-karaats goud en is ontworpen voor speciale gelegenheden. De armband heeft symbolische hangers in de vorm van een hart en een infinity-symbool. Het ontwerp is eenvoudig en de armband heeft een glanzende afwerking.
De armband bestaat uit een ankerketting met een breedte van 1 mm. Er is een veerringsluiting aanwezig voor eenvoudig om- en afdoen. De draaglengte is 16-19 cm en de armband is verstelbaar, zodat deze geschikt is voor de meeste polsen. Dit gouden sieraad is een waardevolle aanvulling op elke sieradencollectie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product