Beschrijving
Deze gouden schakelarmband is een mooi sieraad voor uw collectie. Het centrale element van de armband is een cirkel met een diameter van 8 mm. De fijne, ronde schakels en verschillende draaglengtes van 16.5 cm, 17.5 cm en 18.5 cm maken de armband geschikt voor diverse gelegenheden.
De armband heeft een glanzende afwerking die de hedendaagse look benadrukt. Het anker type schakels geeft een balans tussen subtiel ontwerp en stevigheid. Met een breedte van slechts 0,8 mm biedt de armband een minimalistisch design.
De gouden schakelarmband is voorzien van een veerringsluiting voor gebruiksgemak en veiligheid. Het sieraad is een tijdloze toevoeging voor elke gelegenheid dankzij zijn minimalistische uitstraling.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
14-karaat gouden schakelarmband met ankerschakel glanzend 8 mm breed - Lengte 16.5-17.5-18.5 cm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258853 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.69 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 8 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze gouden schakelarmband is een mooi sieraad voor uw collectie. Het centrale element van de armband is een cirkel met een diameter van 8 mm. De fijne, ronde schakels en verschillende draaglengtes van 16.5 cm, 17.5 cm en 18.5 cm maken de armband geschikt voor diverse gelegenheden.
De armband heeft een glanzende afwerking die de hedendaagse look benadrukt. Het anker type schakels geeft een balans tussen subtiel ontwerp en stevigheid. Met een breedte van slechts 0,8 mm biedt de armband een minimalistisch design.
De gouden schakelarmband is voorzien van een veerringsluiting voor gebruiksgemak en veiligheid. Het sieraad is een tijdloze toevoeging voor elke gelegenheid dankzij zijn minimalistische uitstraling.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product