U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden schakelarmband met anker en harten 12 mm breed - Lengte 16-17.5-19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.65 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17.5 cm, 19 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 12 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze schakelarmband van goud bestaat uit schakels die soepel rond de pols liggen. Verkrijgbaar in verschillende maten, zodat u de juiste pasvorm kunt kiezen. De armband is uitgerust met een karabijnsluiting voor extra veiligheid.
De armband heeft ovale schakels die zijn onderbroken door twee in elkaar grijpende harten. Dit geeft een herkenbaar ontwerp. De glanzende afwerking maakt het sieraad geschikt voor zowel speciale gelegenheden als dagelijks gebruik.
Met symbolen van harten als teken van verbondenheid, is deze armband geschikt als cadeau of als aanvulling op uw persoonlijke collectie.
- Schrijf de eerste review over dit product