U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden plaatarmband met ankerschakels - Lengte 16.5-17.5-19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s), Plaatarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.97 |
| Breedte (mm) | 1.4 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17.5 cm, 19 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5.3 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 20 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Details
Door de lengte van 16 cm, 17.5 cm, 19 cm (verstelbaar - alle maten) is deze armband voor veel dames perfect draagbaar. Maar ook door zijn mooie ontwerp is deze armband voor veel dames natuurlijk een prachtige toevoeging aan hun sieradenverzameling. De armband is gesmeed met een schitterende ankerschakel die in veel sieraden voorkomt. Zo is dit schakeltype met veel andere sieraden te combineren. De mooie breedte van 1.4 mm past daarnaast goed bij de lengte, waardoor er echt één geheel ontstaat. De armband wordt afgewerkt door een stijlvolle hanger in de vorm van een staafje/bar. De hangerbreedte is 20 mm. De hangerhoogte is 5.3 mm. Zo is deze armband een prachtige toevoeging aan elke garderobe. Deze armband is speciaal geschikt om met een met naam, met tekst, met letter, met datum en met jaartal te personaliseren, wat het tot het perfecte persoonlijke sieraad maakt. Let op: gepersonaliseerde sieraden kunnen nadat ze zijn gepersonaliseerd niet meer geruild of geretourneerd worden. Houd ook rekening met een langere levertijd van circa 5 werkdagen, omdat het sieraad speciaal voor u gemaakt wordt.
Er is bovendien gekozen voor goud met een gehalte van 14-karaat, wat de luxe en kwaliteit van deze armband nog eens extra waarborgt. Een mooi glanzend oppervlak is precies wat er nodig is om het geheel helemaal samen te brengen. De stevige veerringsluiting is makkelijk zelf open en dicht te doen, maar maakt de armband ook goed vast.
Inclusief bijpassend sieradendoosje is de levering van deze armband altijd veilig en heeft u meteen een plek om uw nieuwe armband thuis netjes in op te bergen. Net als al onze andere sieraden wordt deze armband bovendien verzonden in een speciaal voor Mostert Juweliers ontworpen verzenddoos. Dit maakt de verzending nóg veiliger en zorgt tegelijkertijd voor een extra feestelijke ontvangst. Wanneer u voor onze speciale geschenkverpakking kiest, pakken wij de armband en het sieradendoosje tot slot nog eens extra leuk voor u in.
Over Mostert Juweliers
Wanneer u een sieraad zoekt dat écht bij past, bent u bij Mostert Juweliers aan het juiste adres. Met 5 eigen winkels én een eigen webshop is Mostert Juweliers één van de grootste juweliers van Nederland. Zo bieden wij een zeer uitgebreide collectie aan sieraden van verschillende merken, stijlen, materialen en prijsklassen. En vindt u toch niet wat u zoekt? Ook het maken van persoonlijke sieraden is bij ons mogelijk. Naast een ruim aanbod bieden wij bovendien de beste service, van goede garantievoorwaarden tot vakkundige antwoorden op al uw vragen. Op deze manier is Mostert Juweliers al sinds 1962 een echt begrip in de regio Rijnmond.- Schrijf de eerste review over dit product