U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden oorringen met oranje citrien en diamanten 0.40 crt 9 mm breed - Hoogte 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Citrien |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Oranje, Transparant |
| Steen carat (totaal) | citrien 2.36 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 gr |
| Hoogte (mm) | 27 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
De gouden oorringen met diamanten zijn voorzien van een ovale hanger. Deze hanger bevat een centrale oranje citrien steen die omlijst is door een halo van transparante diamanten. De citrien wordt op zijn plaats gehouden door een klauwzetting. De diamanten hebben een totaalgewicht van 0.40 crt en de citrien stenen 2.36 crt.
Deze oorbellen met edelsteen bieden de mogelijkheid om de hangers te verwisselen. Hierdoor is het eenvoudig om de stijl van de oorbellen aan te passen aan verschillende gelegenheden. Perfect als cadeau voor een dierbare.
- Schrijf de eerste review over dit product