U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden oorringen met hartjes
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 7 mm |
| Diameter (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.3 mm |
Details
Op zoek naar stijlvolle oorringen? Dan zit u met deze 14-karaat gouden oorringen met hartjes helemaal goed! De oorringen zijn volledig gemaakt van 14-karaat goud, waardoor ze heel lang mooi blijven! De breedte van de oorringen is 8 mm en de hoogte 7 mm. De diameter is 13 mm. Een mooi gemiddeld formaat die bij iedereen goed staat! Levering inclusief luxe sieradendoosje.
- Schrijf de eerste review over dit product