U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden oorringen met groene toermalijn en diamanten 0.40 crt 9 mm breed - Hoogte 27 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Toermalijn |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Groen, Transparant |
| Steen carat (totaal) | toermalijn 2.60 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 gr |
| Hoogte (mm) | 27 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze gouden oorringen zijn ontworpen met een diep groene toermalijn en omringd door briljant geslepen diamanten van 0.40 karaat. Ze hebben een klapsluiting en zijn geschikt voor diverse gelegenheden.
De oorringen met hangers zijn vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat goud. De afmetingen zijn 27 mm lang en 9 mm breed. De oorhangers met toermalijn kunnen worden verwijderd en vervangen door andere hanger, waardoor er flexibiliteit in het dragen ontstaat.
De oorbellen met edelsteen bevatten natuurlijke toermalijn en diamanten. De diamanten hebben een kleurgraad van H en een helderheid van SI1. Het totale gewicht van de toermalijn stenen bedraagt 2.60 karaat.
Deze diamanten oorbellen met aandacht voor detail zijn ze zorgvuldig afgewerkt en maken ze een stijlvolle indruk.
- Schrijf de eerste review over dit product