U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden oorknoppen ovaal met maansteen - 9 x 6.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Maansteen |
| Steen kleur | Wit |
| Steen maat | 7 mm x 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.41 |
| Breedte (mm) | 6.5 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Doordat het materiaal van dit prachtige setje damesoorbellen goud is, zijn ze een mooie toevoeging aan veel verschillende looks. Om ervoor te zorgen dat deze oorbellen niet alleen mooi zijn, maar ook lang met u meegaan, hebben ze bovendien een hoogwaardig gehalte van 14-karaat. De afwerking, die glanzend is, zorgt ervoor dat dit setje extra mooi is. Het exacte gewicht kan wat afwijken, maar het totale metaalgewicht is circa 1.41 gram.
Om deze oorbellen goed in het oog te laten springen, zijn ze ingezet met maansteen. De steenkleur is wit. Zo zijn deze oorbellen het toonbeeld van een trendy én tijdloos sieraad. De maat van de maansteen is 7 mm x 5 mm. Een goede combinatie met de rest van de maten.
De oorbellen hebben de vorm van een ovaal, wat zeker veel leuke complimenten zal opleveren.
Hoogte van de oorbellen: circa 9 mm. De breedte telt ongeveer 6.5 mm.
Over Mostert Juweliers
Als één van de grootste juweliers van Nederland heeft Mostert Juweliers ook één van de grootste collecties aan sieraden. Van ringen tot oorbellen, en van onze eigen collectie tot merken als Zinzi en Swarovski we hebben het allemaal. Zo vindt u bij ons altijd wat u zoekt. Naast een grote en trendy collectie, zorgen we ook altijd voor goede kwaliteit. Zo zijn we niet alleen een grote, maar ook een duurzame juwelier. Met 5 fysieke winkels kunt u onze sieraden ook altijd eerst in het echt bekijken. Online leveren wij uw bestelling binnen 1 tot 3 werkdagen. Inclusief passend sieradendoosje én mooie verzenddoos. Wij kunnen uw bestelling ook speciaal inpakken als cadeau (aan te geven in uw winkelmandje).- Schrijf de eerste review over dit product