U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden klapoorringen met losse ringetjes 3.7 mm breed - Diameter 13 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Diameter (mm) | 13 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3.7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze gouden klapoorringen hebben een diameter van 13 mm en zijn voorzien van een scharniersluiting. Hierdoor zijn ze comfortabel om te dragen en gaan ze lang mee. De hangende ringetjes geven de oorbellen een speelse twist binnen een klassiek ontwerp.
Met een 14-karaat gouden afwerking hebben deze oorringen een glans die opvalt. De oorbellen zijn geschikt voor verschillende gelegenheden en vormen een tijdloze toevoeging aan een sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product