U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden klapoorringen met groene smaragd hangers - Diameter 10.5 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Smaragd |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 2 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.21 |
| Breedte (mm) | 3.5 mm |
| Hoogte (mm) | 14 mm |
| Diameter (mm) | 10.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Een goud setje oorbellen is een prachtige omlijsting voor ieder gezicht. Dit setje damesoorbellen is dan ook een mooie optie als u op zoek bent naar sieraden die u echt laten stralen. Doordat deze oorbellen een sterk gehalte van 14-karaat hebben, zijn ze bovendien perfect geschikt voor dagelijks gebruik. Om een extra mooi setje te creëren, is het oppervlak glanzend afgewerkt. Na het wegen is het metaalgewicht bepaald op circa 1.21 gram.
Omdat dit setje oorbellen met smaragd is ingezet, hebben ze een echt luxe design. De steenkleur is groen. Zo zijn deze oorbellen erg elegant. Het type slijpvorm is een briljantvorm. De grootte van de smaragd is 2 mm.
De oorbellen hebben de vorm van een rond, waardoor ze extra interessant zijn om naar te kijken. De kleur van de oorbellen is groen, waardoor ze er echt uitknallen.
De hoogte telt ongeveer 14 mm. De oorbellen zijn circa 3.5 mm breed. De diameter telt ongeveer 10.5 mm.
Over Mostert Juweliers
De voordelen van Mostert Juweliers op een rij.- Juwelier met 60 jaar ervaring: al sinds 1962 een begrip in de Regio Rijnmond
- 5 echte winkels: sieraden in het echt bekijken mogelijk
- Snel in huis: binnen 1 tot 3 werkdagen
- Complete verzending: inclusief passend sieradendoosje per besteld sieraad én mooie verzenddoos (speciale cadeauverpakking ook mogelijk)
- Goede klantenservice: snel en met veel vakkennis (per mail en telefoon bereikbaar)
- Niet goed, geld terug: online binnen 14 dagen ruilen of retourneren mogelijk.
- Schrijf de eerste review over dit product