U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden klapoorringen met blauwe saffier - Diameter 11 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Saffier |
| Steen kleur | Blauw |
| Steen maat | 2 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.62 |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
Details
Het materiaal van dit prachtige setje damesoorbellen is goud. Door hun mooie kleur zijn ze perfect met veel verschillende outfits te combineren. U kunt deze oorbellen bovendien vaak aandoen. Ze hebben een hoogwaardig gehalte van 14-karaat, waardoor ze erg sterk zijn. Het oppervlak, dat glanzend is, creëert een extra mooi setje. Een indicatie van het metaalgewicht is 1.62 gram.
Om deze oorbellen een klassieke tint te geven, zijn ze ingezet met saffier. De steenkleur is blauw. Zo zijn deze oorbellen prachtig te mixen en matchen met kleurrijke sieraden, maar ook perfect om een neutrale set die laatste draai te geven. De vorm van de saffier is in een briljantvorm geslepen. De afmeting van de saffier telt 2 mm. Een mooie verhouding ten opzichte van de hele oorbel.
De kleur van de oorbellen is blauw, waardoor ze er echt uitknallen.
De breedte telt ongeveer 2.5 mm. Diameter van de oorbellen: circa 11 mm.
Over Mostert Juweliers
- Juwelier met 60 jaar ervaring: sinds 1962
- Een uitgebreide webshop én 5 echte winkels: Dordrecht, Hellevoetsluis, Hoogvliet, Krimpen a/d IJssel, Spijkenisse
- Kwaliteit gegarandeerd: de beste materialen en personeel met vakkennis
- Goede service: online telefonisch en per mail bereikbaar (op werkdagen binnen 24 uur antwoord)
- Niet goed geld terug: online binnen 14 dagen ruilen en retourneren
- Verzorgde levering inclusief passend sieradendoosje per sieraad en verzending in een mooie verzenddoos: een echt cadeautje! (een speciale geschenkverpakking is ook mogelijk).
- Schrijf de eerste review over dit product