U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden kinderarmband met roze emaille bloemetje - Lengte 11 - 13 cm
Specificaties
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud, Emaille |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.92 |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 11 cm t/m 13 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
Details
Deze armband heeft een lengte van 11 cm t/m 13 cm (verstelbaar - alle maten), wat voor veel kinderen perfect is. Maar ook door zijn prachtige ontwerp is deze armband natuurlijk voor veel kinderen een mooie optie. Het schakeltype van deze armband is een schitterende ankerschakel, en staat mooi op zichzelf maar is ook goed te combineren met andere sieraden. De breedte van 1.5 mm is daarnaast sierlijk én stevig tesamen, wat een mooie combinatie vormt. De stijlvolle hanger in de vorm van een bloem maakt deze armband helemaal af. De hangerdiameter is 6 mm. Perfect passend om de pols.
Door deze armband inclusief sieradendoosje te versturen, raakt hij niet beschadigd en kunt u de armband meteen thuis netjes opbergen. Met de mooie verzenddoos waarin al onze sieraden verzonden worden, zorgen we bovendien voor twee dingen: een nog veiligere verzending én een echte feestelijke ontvangst. Tot slot is er ook nog eens een speciale geschenkverpakking mogelijk, wat onze sieraden nog meer tot een echt cadeau maakt.
Over Mostert Juweliers
Grote collectie, goede service, snelle levering het zijn een aantal woorden die de missie van Mostert Juweliers opsommen. Sinds 1962, inmiddels alweer 60 jaar geleden, zijn we uitgegroeid tot een juwelier met 5 eigen winkels én een eigen webshop. Zo zijn we vandaag de dag één van de grootste juweliers van Nederland en kunt u bij ons inderdaad een grote collectie aan verschillende sieraden vinden, zowel qua merk, stijl, materiaal als prijsklasse. De kwaliteit van onze service is zeker aan onze reviews terug te zien.- Schrijf de eerste review over dit product