U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden kinderarmband met ankerschakel en bloem 0.8 mm breed - Lengte 11-12-13 cm
Specificaties
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.52 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 11 cm, 12 cm, 13 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 5.5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad |
Details
De gouden schakelarmband is speciaal ontworpen voor kinderen. De armband heeft een klassieke uitstraling met ovale anker schakels die comfortabel om de pols zitten. Het centrale element is een bloem met een diameter van 5,5 mm.
De armband heeft een veerringsluiting en verstelbare lengtes van 11, 12 en 13 cm. Hierdoor kan de armband goed worden aangepast aan verschillende polsmaten. Deze armband is gemaakt van 14-karaats goud en heeft een glanzende afwerking.
- Schrijf de eerste review over dit product