U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting met roze morganiet hanger en halo van diamanten 0.14 crt - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Morganiet |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Steen carat (totaal) | morganiet 1.24 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5 gr |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Deze ketting combineert goud met een ovale roze morganiet steen omringd met briljant geslepen diamanten van in totaal 0.14 karaat. De diamanten hebben een H-kleurgraad en SI1-zuiverheid, wat zorgt voor een heldere uitstraling.
De gouden ketting met fijne schakels is verstelbaar van 42 cm tot 45 cm en heeft een karabijnsluiting voor veiligheid. Deze ketting is veelzijdig te dragen bij allerlei gelegenheden.
Specificaties van de ketting zijn als volgt:
- Materiaal: 14-karaat goud
- Kettinglengte: Verstelbaar tussen 42 cm en 45 cm
- Steensoorten: Roze morganiet en transparante diamanten
- Sluiting: Karabijnsluiting
- Schrijf de eerste review over dit product