U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting met ronde hanger van diamanten 0.13 crt - Lengte 43-44-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.71 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 43 cm, 44 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
Details
Deze bicolor ketting van goud en witgoud is voorzien van een hanger met briljantgeslepen diamanten van 0.13 crt. Een veelzijdig sieraad dankzij de verstelbare lengte tussen 43, 44 en 45 cm.
De ketting heeft een subtiele en verfijnde uitstraling, passend voor diverse gelegenheden. De transparante stenen zijn pavé gezet in een witgouden zetting en dragen bij aan de luxe uitstraling van deze hanger.
Kenmerken van deze ketting:
- Vorm/schakelsoort: Fijne ketting met een vierkante hanger
- Stenen: Transparante stenen in een witgouden pavé zetting
- Afmetingen: Verstelbaar tussen 43, 44 en 45 cm; dikte ± 1 mm; hanger 5 mm breed
- Afwerking: Glanzend
- Type ketting: Met hanger
- Stijl: Verfijnd en luxueus
- Sluiting: Karabijnsluiting
- Schrijf de eerste review over dit product