U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting met lab grown diamant 0.15 crt 0.9 mm breed - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 4 mm |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.41 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
Details
Deze 14-karaat gouden ketting is uitgerust met een lab grown diamant. De diamant heeft een briljante slijpvorm en een gewicht van 0,15 karaat. De steen is geplaatst in een klauwzetting, wat de lichtreflectie benadrukt. De ketting heeft een lengte die naar wens kan worden aangepast tussen 40, 42 en 44 cm, met een schakelbreedte van 0,9 mm.
De hanger biedt een eigentijdse uitstraling en accentueert de diamant. Voorzien van een karabijnsluiting, is deze ketting met betrouwbaar in gebruik. Of het nu om speciale gelegenheden gaat of dagelijks gebruik, deze gouden ketting biedt veelzijdigheid aan elke outfit.
- Schrijf de eerste review over dit product