U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting met geboortesteen
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen maat | 3.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.56 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
Details
Op zoek naar een persoonlijk en uniek cadeau voor uzelf of voor iemand die u liefhebt? Dan is deze gouden ketting met geboortesteen uitgevoerd met een geboortesteen passend bij uw geboortemaand de perfecte keuze! De ketting met geboortesteen is gemaakt van 14-karaat geelgoud een sterk materiaal dat heel lang mooi blijft. De geboortesteen heeft een diameter van 3.5 mm. De ketting bevat een ankerschakel en is draagbaar op 40, 42 of 44 cm. Combineer de geboortesteen ketting met de bijpassende armband met geboortesteen voor een compleet sieradensetje! De geboortesteen ketting wordt geleverd in een luxe sieradendoosje. Wie ga jij verrassen?
- Schrijf de eerste review over dit product